شیوه‌ی کار ما

بخش پرسش و پاسخ کانوت به این علت راه افتاده است تا منبعی باشد برای همه‌ی کسانی که پرسش‌ها و شبهه‌هایی در زمینه‌ی نجوم و فضا در ذهن دارند و به دنبال پاسخی صحیح و مطمئن می‌گردند. ما تک‌تک پرسش‌هایی را که از ما پرسیده می‌شوند به کارشناسی می‌سپاریم که در آن زمینه تخصص یا تجربه دارد. اغلب این کارشناسان برای علاقه‌مندان نجوم در ایران آشنا و قابل اعتماد هستند. البته ما خود را به کارشناسان ایرانی محدود نمی‌کنیم و در سراسر جهان در جست‌وجوی متخصصانی هستیم که آماده‌ی پاسخگویی به پرسش‌های شما باشند. پس از دریافت پاسخ از کاشناس، پرسش و پاسخ را در سایت می‌گذاریم تا هم کسی که آن را پرسیده است و هم بقیه‌ی علاقه‌مندانی که چنین پرسشی در ذهن دارند بتوانند پاسخ را ببینند.

برای ثبت هر پرسش فقط ثبت کردن نام و نشانی ای‌میل کافی است. اگر می‌خواهید نام‌تان محفوظ بماند و در کنار پرسش به نمایش درنیاید، این موضوع را در پایان پرسش خود بنویسید. همچنین نشانی ای‌میل شما منتشر نخواهد شد و آن را به این علت دریافت می‌کنیم که به محض رسیدن پاسخ پرسش شما، بتوانیم آن را به شما ای‌میل کنیم. مدت دریافت پاسخ را نمی‌توانیم از ابتدا مشخص کنیم زیرا بسیار بستگی به مدت زمان پاسخ‌دهی کارشناسان دارد. به هر حال مطمئن باشید که ما برای دریافت سریع‌تر پاسخ، از روش پیگیری مداوم استفاده می‌کنیم تا سرانجام به نتیجه‌ی مطلوب برسیم.

برای بهتر شدن این پروژه، نیازمند پیشنهادها و نظرهای شما هستیم. همچنین اگر کارشناسی را می‌شناسید که می‌دانید می‌تواند پاسخ‌گوی برخی از پرسش‌ها باشد، او را به ما معرفی کنید تا پس از بررسی صلاحیت، پرسش‌های بازدیدکننده‌ها را با او هم درمیان بگذاریم.

شما می‌توانید از طریق ایمیل زیر با ما در تماس باشید:

ask@canot.ir

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پرسش و پاسخ محفوظ است. خدمتی از کانون نگارش و ترجمه کانوت
قدرت گرفته از وردپرس فارسی